KONTAKT OSS

Hos AniCura tar vi gjerne imot timeforespørsler elektronisk, og har du spørsmål som du ønsker å diskutere med en veterinær eller dyrepleier er du selvsagt velkommen til å ringe.
Ved akutte tilfeller, vennligst ring aktuell klinikk.


Timebestilling

Bestill gjerne time ved hjelp av vårt timebestillingsskjema som du finner herunder.
Det er fint om du gir en kort beskrivelse av hva henvendelsen gjelder, slik at det blir enklere for oss å anslå hvor mye tid vi skal reservere og hvilke personer som bør være på vakt.

AniCura Dyreklinikk Ekeberg
Bestill time

AniCura Dyreklinikk Sandvika
Bestill time

AniCura Dyreklinikk Bygdøy
Bestill time

AniCura Dyreklinikk Grünerløkka
Bestill time

AniCura Dyresykehuset Bergen Nord
Bestill time
 
AniCura Dyreklinikk Majorstuen
Bestill time
 


AniCura Dyresykehus Oslo
Uelands gate 85
0462 Oslo
Se kart
Tlf klinikken: 815 70 005
Fax: 21 60 75 15
E-post: dyresykehus.oslo@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikk Ekeberg
Ekebergveien 175
1177 Oslo
Se kart
Tlf klinikken: 815 70 005
Tlf butikken: 23 03 15 06
Fax: 22 29 90 47
E-post: ekeberg@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikk Sandvika

Industriveien 2
1337 Sandvika
Se kart
Tlf: 815 70 005
Fax: 400 12 801
E-post: sandvika@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikke Grünerløkka

Sofienberggata 13
0552 Oslo
Se kart

Tlf: 815 70 005
Fax: 22 35 77 03
E-post: grunerlokka@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikk Bygdøy
Fredriksborgveien 20B
0286 Oslo
Se kart
Tlf: 815 70 005
Fax: 22 55 90 48
E-post: bygdoy@anicura.no
Les mer


AniCura Dyresykehuset Bergen Nord
Eidsvågbakken 1
5105 Eidsvåg i Åsane
Se kart
Tlf: 815 70 005
      55 53 52 20
E-post: bergen.nord@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikk Majorstuen
Rosenborggaten 8
0356 Oslo
Se kart
Tlf: 815 70 005
E-post: majorstuen@anicura.no
Les mer


AniCura Dyreklinikken Notodden
Telegata 1
3674 Notodden

Tlf: 35 95 62 62
E-post: notodden@anicura.no


AniCura Dyreklinikken Telemark
Bøvegen 273
3810 Gvarv

Tlf: 35 95 62 62
E-post: telemark@anicura.no